IZA OSMEHA KRILA SE PORODIČNA DRAMA Madona otkrila kako ju je ćerka vratila u život (FOTO)
Youtube PrintScreen/Billboard
Madona je otkrila da je njena ćerka Lurdes Leon, poznata kao Lola, pokrenula emotivnu saradnju koja je pomogla da poprave njihov odnos i inspirisala nastanak novog albuma.
Kraljica popa ispričala je da joj je ćerka predložila da zajedno napišu pesmu kao način da prevaziđu nesuglasice i zbliže se.
„Pesma koju sam napisala sa svojom ćerkom Lolom nastala je jer mi je prišla sa idejom da zajedno pišemo muziku kako bismo izlečile naš odnos“, rekla je Madona.
Lurdes, koju je dobila sa fitnes trenerom Karlosom Leonom, poslednjih godina gradi uspešnu karijeru modela i muzičarke, ali je saradnja sa majkom ovoga puta imala mnogo dublje značenje od običnog umetničkog projekta.
Madona je priznala da je upravo taj trenutak bio presudan da odluči da snimi novi album.
„To je bio veoma važan trenutak i učvrstio je moju odluku da je sada pravo vreme za ovaj album“, rekla je pevačica.
Novi projekat nastajao je u periodu velikih promena u njenom životu. Nakon što su propali planovi za biografski film i televizijsku seriju o njenom životu, Madona je ponovo udružila snage sa dugogodišnjim saradnikom Stjuartom Prajsom, producentom legendarnog albuma „Confessions on a Dance Floor“.
Istovremeno se suočavala sa teškim porodičnim gubicima. Preminula joj je maćeha, a potom i brat, što ju je navelo da kroz muziku progovori o porodičnim traumama i emocijama koje je godinama nosila u sebi.
„Teško mi je da napišem pesmu koja nema priču. Zato sam mnogo pisala o porodici i traumama, a onda smo sve to pretvorili u plesnu muziku“, objasnila je Madona.
Njen novi album „Confessions II“ izlazi 3. jula, a fanovi već s nestrpljenjem očekuju da čuju pesmu koja je nastala kao rezultat pomirenja majke i ćerke.
BONUS VIDEO:
Imate komentar?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar